Indeks: T-XL0A+15/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-15/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 15/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL0A-15/5A-0.2 jest przeznaczony do transformacji prądu wejściowego o wartości 15A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50 do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Produkt wykazuje zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-15/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1VA
Prąd wejściowy
15A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm