Indeks: T-XL0A-15/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-15/1A
Opis
Przekładnik prądowy 15/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL0A-15/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 15A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-15/1A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
15A
Prąd wyjściowy
1A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm