Indeks: T-XL0A-10/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-10/5A
Opis
Przekładnik prądowy 10/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 10/5A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego na wartość wyjściową 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub na szynę DIN, jeśli wykorzystane zostaną odpowiednie akcesoria montażowe. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Element przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-10/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
10A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm