Indeks: T-SC4-750/5A
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC4-750/5A
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy SC4-750/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 750A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się częstotliwością pracy w zakresie od 50 do 60Hz. Konstrukcja z rozpinanym rdzeniem umożliwia montaż na szynie prądowej o wymiarach 120mm x 80mm.
Element posiada przykręcany sposób montażu. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 144x185x32mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC4-750/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 17,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
120mmx80mm
Seria producenta
SC4
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Właściwości akcesoriów pomiarowych
rozpinany rdzeń
Wymiary (a x b x c)
144x185x32mm