Indeks: T-SC4-500/5A
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC4-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 1/3
Przekładnik prądowy SC4-500/5A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w częstotliwości od 50 do 60Hz. Konstrukcja elementu uwzględnia rozpinany rdzeń, co ułatwia jego montaż na szynie prądowej o wymiarach do 120mmx80mm.
Produkt montowany jest w sposób przykręcany. Fizyczne wymiary urządzenia wynoszą 144x185x32mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC4-500/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 12,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
120mmx80mm
Seria producenta
SC4
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Właściwości akcesoriów pomiarowych
rozpinany rdzeń
Wymiary (a x b x c)
144x185x32mm