Indeks: T-SC4-1200/5A
Waga: 1.368 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC4-1200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 1200/5A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy SC4-1200/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 1,2kA na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się częstotliwością pracy w zakresie od 50 do 60Hz. Konstrukcja z rozpinanym rdzeniem oraz montaż przykręcany umożliwiają stabilną instalację na szynach prądowych o maksymalnych wymiarach 120mm x 80mm.
Wymiary fizyczne komponentu wynoszą 144mm x 185mm x 32mm. Przekładnik został zaprojektowany do współpracy z systemami pomiarowymi wymagającymi wysokiej precyzji przetwarzania sygnałów prądowych.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC4-1200/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 25VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
1,2kA
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
120mmx80mm
Seria producenta
SC4
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Właściwości akcesoriów pomiarowych
rozpinany rdzeń
Wymiary (a x b x c)
144x185x32mm