Indeks: T-SC3-800/5A
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC3-800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 800A do poziomu prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja z rozpinanym rdzeniem ułatwia instalację na istniejących obwodach.
Element posiada konstrukcję przykręcaną, co umożliwia stabilny montaż w szafach sterowniczych. Przeznaczony jest do instalacji na szynie prądowej o wymiarach 80mm na 80mm. Gabaryty zewnętrzne urządzenia wynoszą 144x145x32mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC3-800/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
80mmx80mm
Seria producenta
SC3
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Właściwości akcesoriów pomiarowych
rozpinany rdzeń
Wymiary (a x b x c)
144x145x32mm