Indeks: T-SC3-400/5A
Waga: 1.112 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC3-400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy SC3-400/5A służy do pomiaru prądu w obwodach o natężeniu wejściowym 400A i wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 1,5VA, 1 przy 3VA oraz 3 przy 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada rozpinany rdzeń oraz umożliwia montaż przykręcany. Przekładnik jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 85°C. Wymiary zewnętrzne jednostki wynoszą 144x145x32mm, natomiast otwór przeznaczony na szynę prądową ma wymiary 80mmx80mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC3-400/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
80mmx80mm
Seria producenta
SC3
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Właściwości akcesoriów pomiarowych
rozpinany rdzeń
Wymiary (a x b x c)
144x145x32mm