Indeks: T-SC2-300/5A
Waga: 0.967 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC2-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy SC2-300/5A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w zakresie częstotliwości 50–60Hz i wyposażone jest w rozpinany rdzeń, co ułatwia montaż w istniejących instalacjach. Wymiary otworu dla szyny prądowej wynoszą 50mm x 80mm.
Fizyczne wymiary elementu wynoszą 114mm x 145mm x 32mm. Dzięki swojej charakterystyce urządzenie znajduje zastosowanie w układach pomiarowych oraz systemach monitorowania energii elektrycznej.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC2-300/5A
Klasa dokładności
3 @max 6VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx80mm
Temperatura pracy
-20...85°C
Wymiary (a x b x c)
114x145x32mm