Indeks: T-SC2-250/5A
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC2-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy SC2-250/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w zakresie częstotliwości 50–60Hz i jest wyposażone w rozpinany rdzeń, co umożliwia montaż na kablu lub szynie prądowej bez konieczności rozłączania obwodu pierwotnego.
Konstrukcja urządzenia jest przeznaczona do montażu przykręcanego. Przekładnik dostosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 50mm x 80mm. Fizyczne wymiary obudowy wynoszą 114mm x 145mm x 32mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC2-250/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 4VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
50mmx80mm
Seria producenta
SC2
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Właściwości akcesoriów pomiarowych
rozpinany rdzeń
Wymiary (a x b x c)
114x145x32mm