Indeks: T-SC1-300/5A
Waga: 0.815 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC1-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy SC1-300/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się częstotliwością pracy w zakresie od 50 do 60Hz. Konstrukcja z rozpinanym rdzeniem ułatwia montaż na instalacjach bez konieczności ich rozłączania.
Montaż urządzenia odbywa się poprzez przykręcenie, a wymiary obudowy wynoszą 89x111x40mm. Konstrukcja przewiduje współpracę z szyną prądową o rozmiarze 20x30mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC1-300/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 6VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx30mm
Seria producenta
SC1
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Właściwości akcesoriów pomiarowych
rozpinany rdzeń
Wymiary (a x b x c)
89x111x40mm