Indeks: T-SC1-200/5A
Waga: 0.8 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC1-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC1
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i wyróżnia się konstrukcją z rozpinanym rdzeniem. Klasa dokładności wynosi 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz 3 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany na szynę prądową o wymiarach 20x30mm. Urządzenie zgodne jest z normą EN 60044-1 i może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 85°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 89x111x40mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC1-200/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx30mm
Seria producenta
SC1
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Właściwości akcesoriów pomiarowych
rozpinany rdzeń
Wymiary (a x b x c)
89x111x40mm