Indeks: T-SC1-100/5A
Waga: 0.785 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC1-100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 3
Przekładnik prądowy SC1-100/5A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 3 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i jest zgodny z normą EN 60044-1.
Konstrukcja modelu opiera się na rozpinanym rdzeniu, co ułatwia instalację na istniejących obwodach. Przekładnik posiada wymiary 89x111x40mm i jest przystosowany do montażu przykręcanego. Urządzenie jest przeznaczone do pracy na szynach prądowych o rozmiarze 20mm x 30mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC1-100/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 1,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx30mm
Seria producenta
SC1
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Właściwości akcesoriów pomiarowych
rozpinany rdzeń
Wymiary (a x b x c)
89x111x40mm