Indeks: T-MSC3-500/1
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC3-500/1
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC3-500/1 służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm, co umożliwia montaż na przewodnikach o odpowiednim przekroju. Urządzenie przeznaczone jest do montażu przykręcanego. Zestaw wyposażony jest w przewód o długości 3m.
Konstrukcja przekładnika pozwala na pracę w temperaturze otoczenia od -20°C do 70°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 71,7 x 44,5 x 62,2mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC3-500/1
Długość przewodu
3m
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
MSC3
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...70°C
Wymiary (a x b x c)
71,7x44,5x62,2mm