Indeks: T-MSC3-400/1
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC3-400/1
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC3-400/1 służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym wynoszącym maksymalnie 2,5VA. Parametry pracy w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz pozwalają na zastosowanie elementu w typowych instalacjach elektroenergetycznych.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz jest wyposażony w przewód o długości 3m. Całkowite wymiary obudowy wynoszą 71,7 x 44,5 x 62,2mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC3-400/1
Długość przewodu
3m
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
MSC3
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...70°C
Wymiary (a x b x c)
71,7x44,5x62,2mm