Indeks: T-MSC3-300/1
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC3-300/1
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC3-300/1 służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 1,5VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie 50...60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm. Całość wyposażona jest w przewód o długości 3m. Komponent przystosowany jest do eksploatacji w temperaturze otoczenia od -20°C do 70°C.
Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 71,7x44,5x62,2mm. Model ten przeznaczony jest do pracy w układach pomiarowych wymagających precyzyjnej redukcji wysokich natężeń prądu.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC3-300/1
Długość przewodu
3m
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
MSC3
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...70°C
Wymiary (a x b x c)
71,7x44,5x62,2mm