Indeks: T-MSC2-250/5
Waga: 0.367 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-250/5
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC2-250/5 służy do konwersji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1VA. Konstrukcja przekładnika umożliwia pracę w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Element przeznaczony jest do montażu przykręcanego. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 70°C. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 18mm oraz jest wyposażony w przewód przyłączeniowy o długości 1m.
Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 72,7 x 44,5 x 61,5mm. Konstrukcja pozwala na wykorzystanie komponentu w układach pomiarowych wymagających precyzyjnej redukcji wartości prądu.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-250/5
Długość przewodu
1m
Klasa dokładności
1 @max 1VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
MSC2
Średnica wewnętrzna
18mm
Temperatura pracy
-20...70°C
Wymiary (a x b x c)
72,7x44,5x61,5mm