Indeks: T-MSC2-250/1
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-250/1
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC2-250/1 służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na sygnał wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1VA. Konstrukcja komponentu jest przystosowana do pracy w instalacjach o częstotliwości mieszczącej się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 18mm oraz wymiary zewnętrzne 72,7x44,5x61,5mm. Wyprowadzenie stanowi przewód o długości 3m, co umożliwia elastyczną instalację w szafach sterowniczych lub obudowach urządzeń. Montaż odbywa się w sposób przykręcany.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-250/1
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Długość przewodu
3m
Klasa dokładności
1 @max 1VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
MSC2
Średnica wewnętrzna
18mm
Temperatura pracy
-20...70°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
72,7x44,5x61,5mm