Indeks: T-MSC2-200/1
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-200/1
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy typu MSC2-200/1 służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1VA. Konstrukcja pozwala na pracę w instalacjach o częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną 18mm i jest przeznaczony do montażu przykręcanego. W zestawie znajduje się przewód o długości 3m umożliwiający podłączenie urządzenia. Całość zamknięta jest w obudowie o wymiarach 72,7 x 44,5 x 61,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-200/1
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Długość przewodu
3m
Klasa dokładności
1 @max 1VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
MSC2
Średnica wewnętrzna
18mm
Temperatura pracy
-20...70°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
72,7x44,5x61,5mm