Indeks: T-MSC2-150/1
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-150/1
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC2-150/1 jest urządzeniem przystosowanym do transformacji prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny 1A. Komponent charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 1VA. Zakres częstotliwości pracy urządzenia wynosi od 50Hz do 60Hz.
Urządzenie posiada konstrukcję przystosowaną do montażu przykręcanego. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 18mm, a wymiary całkowite obudowy to 72,7 x 44,5 x 61,5mm. W zestawie znajduje się przewód o długości 3m.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-150/1
Długość przewodu
3m
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
18mm
Temperatura pracy
-20...70°C
Wymiary (a x b x c)
72,7x44,5x61,5mm