Indeks: T-MSC2-100/5
Waga: 0.343 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-100/5
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC2-100/5 przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 1VA.
Konstrukcja elementu przewiduje montaż przykręcany w układach pomiarowych. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 18mm oraz zostało wyposażone w przewód o długości 1m. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 72,7 x 44,5 x 61,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-100/5
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Długość przewodu
1m
Klasa dokładności
1 @max 1VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
MSC2
Średnica wewnętrzna
18mm
Temperatura pracy
-20...70°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
72,7x44,5x61,5mm