Indeks: T-MSC2-100/1
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-100/1
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC2-100/1 przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 1VA.
Konstrukcja elementu przewiduje montaż przykręcany, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 18mm. Przekładnik dostarczany jest z przewodem o długości 3m, co umożliwia elastyczną instalację w układach pomiarowych.
Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 70°C. Wymiary fizyczne komponentu wynoszą 72,7 x 44,5 x 61,5 mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-100/1
Długość przewodu
3m
Klasa dokładności
1 @max 1VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
MSC2
Średnica wewnętrzna
18mm
Temperatura pracy
-20...70°C
Wymiary (a x b x c)
72,7x44,5x61,5mm