Indeks: T-MSC1-100/1
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC1-100/1
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC1-100/1 służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 0,2VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 18mm oraz jest wyposażony w przewód o długości 3m. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego. Jego wymiary zewnętrzne to 57,3 x 31,53 x 18mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 70°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC1-100/1
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Długość przewodu
3m
Klasa dokładności
1 @max 0,2VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
MSC1
Średnica wewnętrzna
18mm
Temperatura pracy
-20...70°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
57,3x31,53x18mm