Indeks: T-M3N1630/5A45
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1630/5A45
Opis
Przekładnik prądowy 630/5A, klasa dokładności 0,5
Trójfazowy przekładnik prądowy typu M3N1 przeznaczony jest do transformacji prądu o wartości wejściowej 630A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA, 1 przy obciążeniu do 2,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja umożliwia montaż na szynie DIN przy użyciu śrub M4. Urządzenie posiada wymiary 60x95x141mm oraz średnicę wewnętrzną wynoszącą 45mm. Przekładnik dostosowany jest do szyn prądowych o wymiarach 3x 30,5mm x 30,5mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia wynosi od -20 do 85°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1630/5A45
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
630A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
3x 30,5mmx30,5mm
Średnica wewnętrzna
45mm
Temperatura pracy
-20...85°C
Wymiary (a x b x c)
60x95x141mm