Indeks: T-M3N1600/5A45
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1600/5A45
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy 3-fazowy przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA, 1 przy obciążeniu do 2,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja umożliwia montaż na szynie DIN przy użyciu śrub M4. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 60x95x141mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 45mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 3x 30,5mm x 30,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1600/5A45
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
3x 30,5mmx30,5mm
Średnica wewnętrzna
45mm
Temperatura pracy
-20...85°C
Wymiary (a x b x c)
60x95x141mm