Indeks: T-M3N1400/5A45
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1400/5A45
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy trójfazowy przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i charakteryzuje się klasami dokładności wynoszącymi 0,5 przy obciążeniu 2,5VA, 1 przy 2,5VA oraz 3 przy 3,75VA.
Konstrukcja umożliwia montaż na szynie DIN przy użyciu śrub M4. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 60x95x141mm, a średnica wewnętrzna otworu mierzy 45mm, co pozwala na prowadzenie szyn prądowych o wymiarach 3x 30,5mm x 30,5mm. Obudowa przystosowana jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 85°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1400/5A45
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Montaż
śruba M4
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
3x 30,5mmx30,5mm
Seria producenta
M3N1
Średnica wewnętrzna
45mm
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Wersja akcesoriów pomiarowych
3-fazowy
Wymiary (a x b x c)
60x95x141mm