Indeks: T-M3N1300/5Q45
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1300/5Q45
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy 3-fazowy przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 300A do poziomu prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w zakresie częstotliwości 50-60Hz i jest zgodne z normą EN 60044-1. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy 2,5VA oraz 3 przy 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu na szynę DIN przy wykorzystaniu śruby M4. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 45mm, a wymiary szyny prądowej to 3x 30,5mm x 30,5mm. Całkowite wymiary obudowy przekładnika to 60x95x141mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1300/5Q45
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
3x 30,5mmx30,5mm
Średnica wewnętrzna
45mm
Temperatura pracy
-20...85°C
Wymiary (a x b x c)
60x95x141mm