Indeks: T-M3N1250/5A45
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1250/5A45
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY jest przeznaczony do pracy w układach trójfazowych. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 250A oraz prądem wyjściowym 5A przy częstotliwości pracy wynoszącej 50...60Hz.
Element posiada wymiary 60x95x141mm oraz średnicę wewnętrzną 45mm, przystosowaną do obsługi szyn o wymiarach 3x 30,5mmx30,5mm. Montaż urządzenia odbywa się na szynę DIN za pomocą śruby M4.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1250/5A45
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
3x 30,5mmx30,5mm
Średnica wewnętrzna
45mm
Temperatura pracy
-20...85°C
Wymiary (a x b x c)
60x95x141mm