Indeks: T-M3N1200/5A35
Waga: 0.63 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1200/5A35
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy M3N1200/5A35 to trójfazowe urządzenie pomiarowe o prądzie wejściowym 200A i wyjściowym 5A. Komponent przystosowany jest do pracy z częstotliwością od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA, 1 przy obciążeniu do 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż na szynie DIN przy użyciu śruby M4, z wewnętrzną średnicą 35mm. Wymiary przekładnika wynoszą 62x80x105mm, a rozmiar szyny prądowej wynosi 3x 20,5mmx24,5mm. Element pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 85°C i jest zgodny z normą EN 60044-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1200/5A35
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Montaż
śruba M4
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
3x 20,5mmx24,5mm
Seria producenta
M3N1
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Wersja akcesoriów pomiarowych
3-fazowy
Wymiary (a x b x c)
62x80x105mm