Indeks: T-M3N1160/5A35
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1160/5A35
Opis
Przekładnik prądowy 160/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy trójfazowy z serii M3N1 przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 160A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA, 1 przy obciążeniu do 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż na szynie DIN przy użyciu śrub M4. Urządzenie posiada trzy otwory o wymiarach 20,5mm x 24,5mm oraz średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm. Całkowite wymiary przekładnika to 62x80x105mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1160/5A35
Prąd wejściowy
160A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
3x 20,5mmx24,5mm
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...85°C
Wymiary (a x b x c)
62x80x105mm