Indeks: T-M3N1100/5A35
Waga: 0.613 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1100/5A35
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy trójfazowy przeznaczony do pomiarów w instalacjach elektrycznych. Urządzenie przetwarza prąd wejściowy o wartości 100A na prąd wyjściowy 5A, pracując w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 1 przy obciążeniu do 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu na szynę DIN lub za pomocą śruby M4. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 35mm, natomiast wymiary otworu dla szyny prądowej to 3x 20,5mm x 24,5mm. Urządzenie może pracować w temperaturze od -20°C do 85°C i jest zgodne z normą EN 60044-1.
Fizyczne wymiary elementu wynoszą 62x80x105mm. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w układach trójfazowych w środowiskach przemysłowych.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1100/5A35
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Montaż
śruba M4
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
3x 20,5mmx24,5mm
Seria producenta
M3N1
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Wersja akcesoriów pomiarowych
3-fazowy
Wymiary (a x b x c)
62x80x105mm