Indeks: T-M3N1100/5A25
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1100/5A25
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy M3N1100/5A25 jest urządzeniem 3-fazowym przeznaczonym do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 100A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 1 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA oraz 3 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 25mm oraz przystosowany jest do montażu na szynie DIN lub za pomocą śruby M4. Konstrukcja pozwala na wykorzystanie szyny prądowej o wymiarach 3x 14,5mmx24,5mm. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 83x80x76,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1100/5A25
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Montaż
śruba M4
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
3x 14,5mmx24,5mm
Seria producenta
M3N1
Średnica wewnętrzna
25mm
Temperatura pracy
-20...85°C
Typ przekładnika
prądowy
Wersja akcesoriów pomiarowych
3-fazowy
Wymiary (a x b x c)
83x80x76,5mm