Indeks: T-CTD2X6005AXXX
Marka: CARLO GAVAZZI
Waga: 0.389 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CARLO GAVAZZI CTD2X6005AXXX
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 600A do poziomu prądu wtórnego wynoszącego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 i pracuje w zakresie częstotliwości od 45Hz do 65Hz. Zgodność z normą EN 61869-2 potwierdza parametry techniczne urządzenia w zastosowaniach przemysłowych.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na panelu lub szynie DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 63x104,5x56mm. Element przystosowany jest do pracy z szyną prądową o rozmiarze 30x10mm, a jego średnica wewnętrzna wynosi 24mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CARLO GAVAZZI CTD2X6005AXXX
Cechy
Częstotliwość pracy
45...65Hz
Klasa dokładności
0,5
Montaż
na szynę DIN
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CARLO GAVAZZI
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
CTD2X
Średnica wewnętrzna
24mm
Temperatura pracy
-25...60°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
63x104,5x56mm