Indeks: T-CTD2X2005AXXX
Marka: CARLO GAVAZZI
Waga: 0.325 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CARLO GAVAZZI CTD2X2005AXXX
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 45Hz do 65Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5. Konstrukcja pozwala na współpracę z szyną prądową o maksymalnych wymiarach 30mm x 10mm, przy czym średnica wewnętrzna elementu wynosi 24mm.
Urządzenie zostało przystosowane do montażu na panelu lub na standardowej szynie DIN. Jego wymiary zewnętrzne to 63mm x 104,5mm x 56mm. Przekładnik jest zaprojektowany do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -25°C do 60°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CARLO GAVAZZI CTD2X2005AXXX
Cechy
Częstotliwość pracy
45...65Hz
Klasa dokładności
0,5
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CARLO GAVAZZI
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
CTD2X
Średnica wewnętrzna
24mm
Temperatura pracy
-25...60°C
Wymiary (a x b x c)
63x104,5x56mm