Indeks: T-CTD2X1005AXXX
Marka: CARLO GAVAZZI
Waga: 0.318 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CARLO GAVAZZI CTD2X1005AXXX
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy CARLO GAVAZZI CTD2X1005AXXX przeznaczony jest do redukcji prądu wejściowego o wartości 100A do prądu wyjściowego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 48 do 62Hz. Konstrukcja pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach do 30mm x 10mm.
Model ten wyposażony jest w otwór o średnicy wewnętrznej wynoszącej 24mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 69,2 x 46 x 83,6mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w warunkach otoczenia o temperaturze od -25 do 60°C oraz jest zgodny z normą EN 61869-2.
Tagi: Przekładnik: prądowy CARLO GAVAZZI CTD2X1005AXXX
Cechy
Częstotliwość pracy
48...62Hz
Klasa dokładności
1
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CARLO GAVAZZI
Rozmiar szyny prądowej
30mmx10mm
Seria producenta
CTD2X
Średnica wewnętrzna
24mm
Temperatura pracy
-25...60°C
Wymiary (a x b x c)
69,2x46x83,6mm