Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3916-150-10S-UE
Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3916-150-10S-UE Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3916-150-10S-UE
Indeks: T-SA.3916-150-10S-UE
EAN: 7314150455294
Marka: BAHCO
Waga: 0.225 kg
Opinie: 0
Opis
Tarcza tnąca diamentowa 150mm, otwór 22,23mm
Tarcza tnąca diamentowa o średnicy 150 mm charakteryzuje się grubością 3 mm. Element został zaprojektowany do montażu przy użyciu otworu o średnicy 22,23 mm.
Tagi: Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3916-150-10S-UE
Cechy
Grubość tarczy
3mm
Rozmiar gniazda uchwytu - mm
22,23mm
Średnica tarczy
150mm