Tarcza tnąca BAHCO 3912-230-T42-ST
Tarcza tnąca BAHCO 3912-230-T42-ST Tarcza tnąca BAHCO 3912-230-T42-ST
Indeks: T-SA.3912-230-T42-ST
EAN: 7314150454754
Marka: BAHCO
Waga: 0.27 kg
Opinie: 0
Opis
Tarcza tnąca do betonu, średnica 230mm, grubość 3,2mm
Tarcza tnąca BAHCO o średnicy 230 mm przeznaczona jest do obróbki materiałów betonowych. Produkt charakteryzuje się grubością tarczy wynoszącą 3,2 mm oraz klasą wykonania 4*. Element został przystosowany do montażu na urządzeniach z uchwytem o średnicy gniazda 22,23 mm.
Tagi: Tarcza tnąca BAHCO 3912-230-T42-ST
Cechy
Grubość tarczy
3,2mm
Klasa wykonania
4*
Rozmiar gniazda uchwytu - mm
22,23mm
Średnica tarczy
230mm