Tarcza tnąca BAHCO 3912-180-T42-ST
Tarcza tnąca BAHCO 3912-180-T42-ST Tarcza tnąca BAHCO 3912-180-T42-ST
Indeks: T-SA.3912-180-T42-ST
EAN: 7314150454747
Marka: BAHCO
Waga: 0.17 kg
Opinie: 0
Opis
Tarcza tnąca do betonu, średnica 180mm, otwór 22,23mm
Tarcza tnąca BAHCO o średnicy zewnętrznej 180 mm została zaprojektowana do obróbki materiałów budowlanych, w szczególności betonu. Model ten posiada otwór montażowy o średnicy 22,23 mm, co umożliwia współpracę z wieloma dostępnymi na rynku elektronarzędziami.
Parametry konstrukcyjne obejmują grubość tarczy wynoszącą 3,2 mm oraz klasę wykonania 4*. Produkt jest zgodny z wymogami normy EN 12413, która określa wymogi bezpieczeństwa dla wyrobów ściernych wiązanych.
Tagi: Tarcza tnąca BAHCO 3912-180-T42-ST
Cechy
Grubość tarczy
3,2mm
Klasa wykonania
4*
Rozmiar gniazda uchwytu - mm
22,23mm
Średnica tarczy
180mm