Tarcza tnąca BAHCO 3912-115-T42-ST
Tarcza tnąca BAHCO 3912-115-T42-ST Tarcza tnąca BAHCO 3912-115-T42-ST
Indeks: T-SA.3912-115-T42-ST
EAN: 7314150454723
Marka: BAHCO
Waga: 0.064 kg
Opinie: 0
Opis
Tarcza tnąca do betonu, średnica 115mm, otwór 22,23mm
Tarcza tnąca przeznaczona jest do obróbki betonu. Element posiada średnicę zewnętrzną 115 mm oraz grubość tarczy wynoszącą 3,2 mm.
Produkt wyposażony jest w otwór montażowy o rozmiarze 22,23 mm, co umożliwia kompatybilność z typowymi uchwytami urządzeń. Tarcza została wykonana zgodnie z normą EN 12413 i sklasyfikowana jako klasa 4*.
Tagi: Tarcza tnąca BAHCO 3912-115-T42-ST
Cechy
Grubość tarczy
3,2mm
Klasa wykonania
4*
Rozmiar gniazda uchwytu - mm
22,23mm
Średnica tarczy
115mm