Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T41-I
Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T41-I Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T41-I
Indeks: T-SA.3911-230-T41-I
EAN: 7314150454648
Marka: BAHCO
Waga: 0.191 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Tarcza tnąca o średnicy 230mm i grubości 1,9mm
Tarcza tnąca o średnicy 230 mm oraz grubości 1,9 mm jest przeznaczona do obróbki metalu, stali oraz stali nierdzewnej. Element posiada otwór montażowy o średnicy 22,23 mm, co umożliwia stabilne osadzenie na wrzecionie elektronarzędzia.
Tagi: Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T41-I
Cechy
Grubość tarczy
1,9mm
Klasa wykonania
5*
Producent
BAHCO
Rodzaj uchwytu
otwór montażowy
Rozmiar gniazda uchwytu - mm
22,23mm
Średnica tarczy
230mm