Indeks: T-SA.TAH2101G-140
EAN: 7314150307869
Marka: BAHCO
Waga: 0.2 kg
Opinie: 0
Szczypce BAHCO TAH2101G-140
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Szczypce boczne BAHCO TAH2101G-140
Szczypce boczne do cięcia 140mm, zakres cięcia do 1,8mm
Szczypce boczne do cięcia o długości 140 mm przeznaczone są do pracy na wysokości. Narzędzie wyposażone zostało w ostrza hartowane indukcyjnie, co zapewnia trwałość krawędzi tnących. Konstrukcja szczypiec obejmuje demontowalną sprężynę rozwierającą oraz powierzchnię zabezpieczoną przed korozją. Narzędzie jest czernione i spełnia wymogi normy DIN ISO 5749.
Rękojeść typu Ergo została zaprojektowana w celu poprawy komfortu podczas pracy. Szczypce umożliwiają cięcie drutu sprężynowego o maksymalnej średnicy 1,8 mm. Wymiary narzędzia wynoszą 140 mm długości całkowitej, przy czym głowica posiada wymiary robocze 16 mm szerokości oraz 19,5 mm długości części tnącej.
Tagi: Szczypce BAHCO TAH2101G-140
Cechy
Artykuły współpracujące
SA.439000001
Długość szczypiec
140mm
Producent
BAHCO
Rodzaj rękojeści
Ergo
Rodzaj szczypiec
do cięcia
Seria producenta
ERGO®
Typ narzędzia
szczypce
Wersja
do pracy na wysokości
Właściwości szczypiec/noży
zabezpieczone antykorozyjnie
Wymiar A
140mm
Wymiar B
16mm
Wymiar C
19,5mm
Wymiar D
9mm
Wymiar E
1,5mm
Wymiar F
1,3mm
Wymiar G
16mm
Zakres cięcia
drut sprężynowy Ø1,8mm max