Szczypce BAHCO 21HDG-160
Szczypce BAHCO 21HDG-160 Szczypce BAHCO 21HDG-160 Szczypce BAHCO 21HDG-160 Szczypce BAHCO 21HDG-160
Indeks: T-SA.21HDG-160
EAN: 7314150231355
Marka: BAHCO
Waga: 0.162 kg
Opinie: 0
Szczypce BAHCO 21HDG-160
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Szczypce boczne BAHCO 21HDG-160
Szczypce boczne do cięcia 160mm, twardość ostrza 64 HRC
Szczypce boczne do cięcia o długości 160 mm zostały wykonane ze stali hartowanej. Narzędzie posiada czernioną powierzchnię oraz wzmocnioną konstrukcję typu Heavy Duty, co pozwala na cięcie drutu sprężynowego o średnicy do 2,5 mm. Twardość ostrzy wynosi około 64 HRC.
Wyposażenie obejmuje funkcję sprężyny z możliwością włączania i wyłączania. Wymiary robocze głowicy to 23 mm długości części tnącej (C), 18 mm szerokości szczęk (B), 9 mm grubości (D) oraz 2,1 mm (E). Narzędzie jest zgodne z normą DIN ISO 5749.
Tagi: Szczypce BAHCO 21HDG-160
Cechy
Długość szczypiec
160mm
Materiał narzędzia
stal hartowana
Producent
BAHCO
Rodzaj szczypiec
do cięcia
Seria producenta
ERGO®
Twardość ostrza
ok. 64 HRC
Typ narzędzia
szczypce
Właściwości szczypiec/noży
narzędzie czernione
Wymiar B
18mm
Wymiar C
23mm
Wymiar D
9mm
Wymiar E
2,1mm
Zakres cięcia
drut sprężynowy Ø2,5mm max