Szczypce BAHCO 2101GC-140IP
Indeks: T-SA.2101GC-140IP
EAN: 7314150106554
Marka: BAHCO
Waga: 0.124 kg
Opinie: 0
Szczypce BAHCO 2101GC-140IP
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Szczypce boczne BAHCO 2101GC-140IP
Szczypce boczne do cięcia 140mm, stal chromowana
Konstrukcja narzędzia o długości 140mm wyposażona jest w rękojeści dwukomponentowe. Szczypce są zgodne z normą DIN ISO 5749, co potwierdza ich parametry techniczne w zakresie cięcia drutu miękkiego do średnicy 3,7mm, drutu średniej twardości do 2mm oraz drutu sprężynowego do 1,8mm.
Tagi: Szczypce BAHCO 2101GC-140IP
Cechy
Długość szczypiec
140mm
Materiał narzędzia
stal chromowana
Producent
BAHCO
Rodzaj opakowania
przemysłowe
Rodzaj szczypiec
do cięcia
Seria producenta
ERGO®
Typ narzędzia
szczypce
Właściwości szczypiec/noży
rękojeści dwukomponentowe
Zakres cięcia
drut średniej twardości Ø2mm max