Szczypce BAHCO 2101G-125IPD
Indeks: T-SA.2101G-125IPD
EAN: 7314150335039
Marka: BAHCO
Waga: 0.092 kg
Opinie: 0
Szczypce BAHCO 2101G-125IPD
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Szczypce boczne BAHCO 2101G-125IPD
Szczypce boczne do cięcia 125mm, hartowane indukcyjnie
Szczypce boczne do cięcia o długości 125 mm wykonane zostały ze stali. Narzędzie posiada ostrza hartowane indukcyjnie, które zapewniają precyzyjne cięcie różnych materiałów. Konstrukcja szczypiec obejmuje dwukomponentowe rękojeści, a powierzchnia narzędzia została poddana procesowi czernienia.
Zakres cięcia obejmuje drut miękki o średnicy do 3,5 mm, drut sprężynowy o średnicy do 1,6 mm oraz drut o średniej twardości do 1,8 mm. Produkt jest zgodny z normą DIN ISO 5749.
Tagi: Szczypce BAHCO 2101G-125IPD
Cechy
Długość szczypiec
125mm
Materiał narzędzia
stal
Producent
BAHCO
Rodzaj szczypiec
do cięcia
Seria producenta
ERGO®
Typ narzędzia
szczypce
Właściwości szczypiec/noży
rękojeści dwukomponentowe
Zakres cięcia
drut średniej twardości Ø1,8mm max