Indeks: T-SA.B705.1/4.125
EAN: 7314150281978
Marka: BAHCO
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Rękojeść wkrętakowa BAHCO B705.1/4.125
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Rękojeść wkrętakowa HEX 1/4", długość ostrza 125mm
Długość ostrza wynosi 125mm, przy całkowitej długości narzędzia osiągającej 230mm. Rozmiar gniazda uchwytu wynosi 6,3mm.
Tagi: Rękojeść wkrętakowa BAHCO B705.1/4.125
Cechy
Artykuły współpracujące
SA.65I/T30-2P
Długość całkowita
230mm
Długość ostrza
125mm
Materiał ostrza
stal
Producent
BAHCO
Rodzaj uchwytu
magnetyczny
Rozmiar gniazda - cal
HEX 1/4"
Rozmiar gniazda uchwytu - mm
6,3mm