Indeks: T-SA.SC150NGV
EAN: 7314150121854
Marka: BAHCO
Waga: 0.133 kg
Opinie: 0
Nożyczki BAHCO SC150NGV
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Nożyczki BAHCO SC150NGV
Nożyczki do kabli 150mm, 1kV AC, zgodne z IEC 60900
Nożyczki przeznaczone do cięcia kabli wykonane zostały ze stali. Narzędzie charakteryzuje się długością całkowitą wynoszącą 150 mm oraz długością ostrza 38 mm.
Konstrukcja umożliwia bezpieczną pracę pod napięciem do 1 kV AC, co potwierdza zgodność z normą IEC 60900. Nożyczki posiadają dodatkowe właściwości użytkowe pozwalające na sprawne ściąganie izolacji z przewodów okrągłych.
Tagi: Nożyczki BAHCO SC150NGV
Cechy
Długość narzędzia
150mm
Długość ostrza
38mm
Materiał narzędzia
stal
Napięcie pracy maks.
1kV AC