Klucz-zestaw BAHCO 1952M/SH12
Klucz-zestaw BAHCO 1952M/SH12 Klucz-zestaw BAHCO 1952M/SH12
Indeks: T-SA.1952M/SH12
EAN: 7314153013330
Marka: BAHCO
Waga: 1.317 kg
Opinie: 0
Klucz-zestaw BAHCO 1952M/SH12
Opis
Zestaw kluczy BAHCO 1952M/SH12
Klucz płasko-oczkowy odgięty 8–19mm, 12 sztuk
Komplet obejmuje klucze o wymiarach: 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm oraz 19mm. Dzięki zróżnicowanemu zakresowi rozmiarów zestaw znajduje zastosowanie przy obsłudze szerokiej gamy elementów złącznych w warsztacie.
Tagi: Klucz-zestaw BAHCO 1952M/SH12
Cechy
Ilość w zestawie/opakowaniu
12szt.
Producent
BAHCO
Rodzaj klucza
płasko-oczkowy
Rozmiar klucza
19mm