Indeks: T-SA.S4RM-16-19
EAN: 7314150179961
Marka: BAHCO
Waga: 0.269 kg
Opinie: 0
Klucz: oczkowy BAHCO S4RM-16-19
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Klucz oczkowy BAHCO S4RM-16-19
Klucz oczkowy dwustronny z grzechotką 16mm i 19mm
Klucz oczkowy dwustronny wyposażony w mechanizm grzechotkowy obsługuje rozmiary 16mm oraz 19mm. Narzędzie zostało wykonane ze stali stopowej, co zapewnia wymaganą sztywność konstrukcji podczas pracy z elementami złącznymi.
Długość całkowita klucza wynosi 230mm. Dzięki zastosowaniu dwustronnej konstrukcji z mechanizmem zapadkowym, narzędzie umożliwia sprawną obsługę śrub i nakrętek w miejscach o ograniczonej przestrzeni roboczej.
Tagi: Klucz: oczkowy BAHCO S4RM-16-19
Cechy
Długość całkowita
230mm
Materiał
stal stopowa
Producent
BAHCO
Rodzaj klucza
grzechotka
Rozmiar klucza
19mm