Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN60026
Indeks: T-XLN60026
EAN: 817050920130
Marka: B&K PRECISION
Waga: 12.8 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN60026
Zasilacz laboratoryjny 5–600VDC, moc 1,56kW, interfejs USB/RS485/analogowy
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN60026 to jednokanałowe urządzenie programowalne, oferujące napięcie wyjściowe w zakresie od 5 do 600V DC oraz prąd wyjściowy od 0,01 do 2,6A. Maksymalna moc wyjściowa jednostki wynosi 1,56kW. Stabilizacja napięcia utrzymuje się na poziomie ≤0,05% + 300mV, natomiast stabilizacja prądu wynosi ≤0,1% + 7,8mA. Parametry tętnień i szumów dla napięcia regulowanego ograniczone są do ≤50mVrms oraz ≤300mVpp.
Urządzenie wyposażono w czytelny wyświetlacz LCD oraz rozbudowany zestaw zabezpieczeń, w tym ochronę nadprądową OCP, przeciwprzeciążeniową OPP, przeciwprzepięciową OVP oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem OTP. Zasilacz wspiera pracę równoległą w trybie master/slave i jest kompatybilny z oprogramowaniem LabVIEW. Komunikację z zewnętrznymi systemami zapewniają interfejsy analogowy, RS485 oraz USB. Napięcie zasilania przyrządu mieści się w przedziale 100–240V AC.
Konstrukcja o wymiarach 420x44,2x460mm umożliwia montaż w standardowych systemach laboratoryjnych. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, kabel zasilający, uchwyt montażowy.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN60026
Cechy
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
1,56kW
Napięcie wyjściowe
5...600V DC
Napięcie zasilania
100...240V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Prąd wyjściowy
0,01...2,6A
Producent
B&K PRECISION
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
10mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Seria producenta
XLN
Stabilizacja napięcia
≤0,05%+ 300mV
Stabilizacja prądu
≤0,1%+ 7,8mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤300mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary
420x44,2x460mm