Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN30052
Indeks: T-XLN30052
EAN: 817050920123
Marka: B&K PRECISION
Waga: 14.1 kg
Opinie: 0
Opis
Zasilacz laboratoryjny B&K PRECISION XLN30052
Zasilacz laboratoryjny programowalny, 1 kanał, 5–300VDC, 1,56kW
Zasilacz laboratoryjny programowalny B&K PRECISION XLN30052 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 1,56kW. Wyjście napięciowe pracuje w zakresie 5–300V DC, natomiast prąd wyjściowy mieści się w przedziale 0,02–5,2A. Konstrukcja zapewnia stabilizację napięcia na poziomie ≤0,05% + 150mV oraz stabilizację prądu ≤0,1% + 15,6mA, przy rozdzielczości ustawień wynoszącej 10mV dla napięcia i 1mA dla prądu.
Wymiary obudowy wynoszą 420x44,2x460mm, a zasilanie urządzenia odbywa się w zakresie 100–240V AC. Tętnienia i szumy dla napięcia regulowanego wynoszą odpowiednio ≤25mVrms oraz ≤150mVpp. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, kabel zasilający, uchwyt montażowy.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny B&K PRECISION XLN30052
Cechy
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Moc maksymalna
1,56kW
Napięcie wyjściowe
5...300V DC
Napięcie zasilania
100...240V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Prąd wyjściowy
0,02...5,2A
Producent
B&K PRECISION
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Rozdzielczość napięcia wyjściowego
10mV
Rozdzielczość prądu wyjściowego
1mA
Seria producenta
XLN
Stabilizacja napięcia
≤0,05%+ 150mV
Stabilizacja prądu
≤0,1%+ 15,6mA
Tętnienia i szumy dla napięcia (regulowanego)
≤150mVpp
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb master/ slave do pracy równoległej
Wymiary
420x44,2x460mm